Topení do zásuvky

Představujeme způsob, jak se v zimě zahřát, aniž byste museli přitápět. Přenosné elektrické topení do zásuvky! Toto snadno použitelné zařízení poskytuje okamžité teplo a lze jej použít kdekoli ve vaší domácnosti, stejně tak na chatě či kdekoliv jinde. A co je asi největší výhodou těchto chytrých zařízení? Spotřebovávají méně energie než jiné typy vytápění, takže ušetříte peníze na účtech za energii! Přesvědčte se sami, užijte si teplo domova třeba s elegantním ohřívačem do zásuvky, který vás zahřeje během 3 vteřin, nebo přenosným topením do auta, které můžete použít i jako odmrazovač či odmlžovač. 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

6491399
16491399
Přenosné topení do auta Capri
Akce
649 Kč
839 Kč (–22 %)

Přenosné topení do auta. Použitelné také jako 3v1 odmrazovač či odmlžovač. Dá se položit na palubní desku auta nebo na jakékoliv jiné místo. 

139
Topení do zásuvky Madeira
899 Kč

Kompaktní ohřívač, díky kterému si můžete užívat teplo domova. Umístit ho můžete na stůl, komodu či na zem, podle toho, kolik místa na daném místě máte a kam jej potřebujete. 

43/CER
Snímek obrazovky 2022 11 13 v 17.10.16
939 Kč

Přenosný elektrický ohřívač do zásuvky si zamilujete a zaženete zimu! Má až 500W a využít ho můžete kdekoliv.

127
Topení do zásuvky Bali
Akce Tip
1 399 Kč
1 579 Kč (–11 %)

Velký ohřívač, díky kterému si budete užívat teplo svého domova. Šetří energii a životní prostředí. Kam si jej umístit? Kamkoliv potřebujete! 

46

Buďte v pohodlí po celou zimu

Díky vysokému výkonu přímotopů do zásuvky se už nikdy nebudete muset obávat, že vám bude zima. Toto vysoce výkonné topení do zásuvky je ideální pro všechny, kteří chtějí překonat zimu, aniž by museli topit. Stačí jej zapojit do zásuvky a nechat se zahřát. Netrpte další chladný den nebo noc, pořiďte si topení do zásuvky.

Jak levně topit elektřinou?

Pokud hledáte energeticky úspornější způsob vytápění svého domova, může pro vás být řešením nezávislé, přenosné topení. Na rozdíl od tradičních způsobů vytápění, které se při distribuci tepla spoléhají na centrální systémy, se při vytápění pomocí zásuvek používají jednotlivé jednotky, které lze zapojit do standardních zásuvek. To vám umožní zaměřit se na konkrétní oblasti vašeho domova, které je třeba vytápět, namísto plýtvání energií vytápěním oblastí, které ji nepotřebují. Kromě toho je vytápění pomocí zásuvek často energeticky účinnější než tradiční způsoby vytápění, což znamená, že ušetříte peníze za účty za energii. Pokud tedy hledáte účinnější způsob vytápění svého domu, rozhodně stojí za zvážení vytápění ze zásuvky.

Snadná instalace přímotopů

Přenosné přímotopy jsou skvělým způsobem vytápění domácnosti, kanceláře apod. Snadno se instalují a používají - stačí je zapojit do jakékoli standardní zásuvky a můžete začít topit! Přenosné přímotopné ohřívače jsou také velmi účinné, což znamená, že vám ušetří peníze na účtech za energii. A protože jsou tak kompaktní, nezaberou ve vaší domácnosti nebo kanceláři mnoho místa. Pokud tedy hledáte pohodlný a účinný způsob vytápění, přenosná topení jsou skvělou volbou!