Top 3 pomůcky do kuchyně

Pokud jste jako většina lidí, vaše kuchyně je srdcem vašeho domova. Je to místo, kde vaříte, jíte a kde se scházíte. Není tedy divu, že mnozí z nás věnují spoustu času a energie tomu, aby byla kuchyně vybavena vším, co potřebujeme k usnadnění života. V tomto článku vám poradíme, jaké pomůcky by neměly chybět ve vaší kuchyni, a které vám usnadní jak vaření, tak uklízení! Zajímá vás, které to jsou? Pokračujte ve čtení.

vaření-2

Co nesmí chybět v každé kuchyni? 

Ale co ty pomůcky do kuchyně, o kterých ani nevíme, že je potřebujeme? V tomto blogovém příspěvku vám představíme tři kuchyňské pomůcky, o kterých jste nevěděli, že je potřebujete, ale věřte nám, že jakmile je budete mít, budete se divit, jak jste bez nich mohli žít!

Váleček na těsto se vzorem sněhových vloček

Pokud rádi pečete, pak je tento kuchyňský pomocník přesně pro vás! Váleček na těsto s vločkami rychle a snadno vyválí těsto na koláče, sušenky, pizzu a další. Tento váleček na těsto je vyroben ze dřeva a vydrží velmi dlouho. Dá se snadno umýt a použít znovu.  Vytvořte na svých sušenkách krásný a jedinečný vzor a vytvořte nádherný výtvor. Překvapte rodinu a přátele svou originalitou a vynalézavostí! Je to perfektní dárek pro každou příležitost, jako je svatba, Vánoce, narozeniny nebo jen tak pro radost. Fanoušci do pečení si tento váleček jistě zamilují.   

Přenosný odšťavňovač ovoce 

Přenosný odšťavňovač na ovoce je ideální pro ty, kteří milují čerstvou šťávu!  Tento malý praktický odšťavňovač lze uložit do dveří lednice a vytáhnout, kdykoli si chcete rychle připravit sklenici ovocné či jiné šťávy nebo limonády. Navíc ho lze mýt v myčce, takže čištění je hračka! Ovládání odšťavňovače není vůbec složité a není také nebezpečný vůči dětem. 

Otočná kuchyňská baterie 

Rotační kuchyňská baterie je ideální pro ty, kteří špatně dosáhnou na dřez nebo chtějí jednoduše snadněji umývat nádobí. Snadno dosáhnete do všech částí dřezu. Navíc se otáčí o 360 stupňů, takže vždy dosáhnete ideálního úhlu. Vodovodní kohoutek lze nastavit na 3 různé režimy průtoku vody:

  • tekoucí voda
  • silný vodní proud
  • vodní sprcha

A až ji přestanete používat, jednoduše ji sklopíte dolů, aby nepřekážela až do příštího mytí nádobí!

To jsou jen tři z mnoha užitečných kuchyňských pomůcek, které jsou dnes na trhu k dispozici. Investicí do několika klíčových položek si můžete usnadnit život a uvolnit více času na věci, které máte rádi. Tak na co ještě čekáte? Začněte nakupovat nové kuchyňské pomůcky na Homebuddy  ještě dnes!