Inspirace pro vaši zahradu: TOP produkty pro rok 2023

S prodlužujícími se dny a stoupajícími teplotami je čas začít přemýšlet o plánech na zahradu pro letošní rok i pro roky následující. Jak se ale při takovém množství produktů, které jsou dnes na trhu k dispozici, vyznat v tom, co si pořídit? Připravili jsme pro vás seznam našich oblíbených zahradnických produktů pro rok 2023 - od zahradní solární fontány ž po solární lucernu. Pojďme na to!

zahrada-3

Jaké pomůcky na zahradu vybrat? 

Zahrada je místem, kde můžete relaxovat, trávit čas s rodinou a přáteli a užívat si přírodu. Existuje mnoho produktů, které mohou vaši zahradu vylepšit a zpříjemnit vaše venkovní aktivity, níže vám prozradíme, které to jsou!

Zahradní solární fontána

Zahradní fontána může být krásným a uklidňujícím doplňkem vaší zahrady. Solární fontána však dokáže navíc ušetřit peníze na elektřině a ušetřit vodu. Solární fontány fungují na solární energii, což znamená, že nevyžadují napájení z elektrické sítě. Mnoho solárních fontán má také vestavěnou baterii, která umožňuje, aby fontána pracovala i když slunce nezáří. Naše zahradní solární fontána Homebuddy je napájena pomocí solárního panelu. Díky elektrické pumpě je uchycené na spodní straně solárního panelu a výměnných trysek dokáže vytvářet různé vodní efekty! Fontánu můžete nechat volně plout na hladině či ji nechat na jednom místě, záleží na vás. 

fontána

Meteorologická stanice s barevným displejem

Meteorologická stanice může být skvělým zdrojem informací o počasí a klimatu vaší zahrady či domu. Tato moderní meteorologická stanice obsahuje senzory pro:

  • Měření vnitřní a venkovní teploty.
  • Měření vnitřní a venkovní vlhkosti.
  • Měření tlaku vzduchu.
  • Zobrazení fáze měsíce.
  • Zobrazení datumu a času.
  • Ukazatel trendu změn počasí. 

Naše stanice jsou vybaveny i barevným displejem, který ukazuje aktuální a historické informace o počasí a mnoho dalších funkcí. Tato stanice vám umožní lépe plánovat své zahradní aktivity a zabezpečit vaše rostliny v závislosti na aktuálních podmínkách či přesně kontrolovat aktuální venkovní teplotu. Počasí v telefonu nemusí být vždy přesné, v tomto případě by vás meteorologická stanice nezradila! Homebuddy stanice na počasí je velice moderní a multifunkční s velkým a snadno čitelným LCD displejem. Je intuitivní a snadno se používá. Funguje perfektně v každém domě, bytě nebo kanceláři a díky držáku si ji můžete umístit kamkoliv

Solární venkovní Wi-Fi IP kamera FullHD

Venkovní kamera je skvělým způsobem, jak zabezpečit vaši zahradu a majetek. Solární venkovní kamera s Wi-Fi umožňuje sledovat vaši zahradu a dům pomocí vašeho mobilního telefonu, a to díky speciální aplikace! Naše kamera je vybavena vysokým rozlišením Full HD a nočním viděním, což umožňuje snadné monitorování vaší zahrady i za šera nebo v noci. Díky PIR čidlu vám bude přes internet hlásit každý pohyb a zaznamená video na paměťovou kartu. Tato bezdrátová Wi-Fi IP kamera má také napájení ze solárního panelu a záložní baterii a je vhodná pro firemní i domácí použití. 

Chytrá zahrada je bezpečná zahrada

Závěrem lze říci, že chytré zahradničení je pro rok 2023 tou správnou cestou. Probírané produkty vám nejenže usnadní život, ale co je ještě důležitější, zaručí, že zahrada zůstane bezpečná a neporušená během všech ročních období. Proto už déle neotálejte! Vyrazte a vybavte svou zahradu našimi trendy Homebuddy pro rok 2023, abyste mohli odložit starosti a mohli si skutečně užívat všeho, co vám příroda nabízí.