Topení do zásuvky Bali

Velký ohřívač, díky kterému si budete užívat teplo svého domova. Šetří energii a životní prostředí. Kam si jej umístit? Kamkoliv potřebujete! 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
7.8.2024
1 579 Kč –11 % 1 399 Kč
Topení do zásuvky Bali
Topení do zásuvky Bali
Akce Tip
1 579 Kč –11 %

Topný ohřívač s 500W. Má ochranu proti přehřátí a nízkou hlučnost, takže vás nikdy nebude rušit. Má 220V a je vhodný do jakékoliv místnosti vašeho domova.  

Vlastnosti

  1. Ekonomické a energeticky úsporné: Elektrický ohřívač využívá pokročilé keramické topné těleso PTC. Šetří více energie a je velmi vhodný pro vás a vaši rodinu v chladné zimní dny. 
  2. Vícenásobná bezpečnostní ochrana: Má ochranu proti náklonu a ochranu proti přehřátí, když je ohřívač náhodou sražen dolů. Systém ochrany proti náklonu okamžitě vypne ohřívač. Ohřívač je navržen pro vaše bezpečné používání.
  3. Teplo domova za 3 sekundy: Tento pokojový ohřívač využívá pokročilé keramické topné články, které poskytují rychlejší a energeticky účinnější vytápění než běžné radiátory. Naše pokojové ohřívače PTC se zahřejí již za 3 sekundy, aby rychle vytopily i relativně malé místnosti.
  4. Lehký a přenosný: Díky rukojeti na zadní straně vám lehká a kompaktní velikost umožňuje přemístit malý ohřívač tam, kde ho nejvíce potřebujete. 
  5. Nízká hlučnost: Hlučnost domácího ohřívače je nižší než 40 decibelů, jeho použití při spánku je tedy ideální. Je také skvělý pro zahřátí místnosti při čtení, práci, studiu nebo sledování televize bez obav z vyrušení.

Specifikace

Zásuvka: EU

Funkce

  1. PTC keramický ohřev.
  2. Ochrana regulace vnitřní teploty.
  3. Tělo zpomalující hoření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení do zásuvky
? Velikost produktu: 26,2 * 11,8 * 11CM
? Použití: Ložnice, Obývací pokoj
Instalace: Přenosná
? Funkce: Ochrana proti přehřátí
? Materiál: PTC topení + tělo ABS materiál zpomalující hoření
? Barva: Černá
? Napětí: 110V-220V
? Výkon: 500W
? Regulace teploty: 1 rychlostní stupeň, jeden klíč pro startování
? Hmotnost: 0,65 kg