Žáruvzdorný trezor na cennosti

Bezpečnostní skříňka, která je ohnivzdorná a vodotěsná!  Elektronická skříňka s digitálním zámkem s LED indikátorem klávesnice. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.7.2024
4 499 Kč
Žáruvzdorný trezor na cennosti

Trojité pevné jádro zámku u trezoru je složené z 20 mm silné masivní oceli a zesílených předních dveří! Po zamčení trezoru jej není možné otevřít bez nastaveného hesla či klíče

ZPŮSOB NASTAVENÍ HESLA

Uvnitř dveřního panelu pole pro heslo je červené tlačítko. Stiskněte vnitřní červené tlačítko, a poté zadejte na klávesnici šestimístné heslo, které končí klávesou #. V tomto okamžiku bude kontrolka blikat, což znamená, že nastavení bylo úspěšné. Způsob resetování hesla je stejný

PROTIPOŽÁRNÍ A VODOTĚSNÉ

Náš box je vyroben z kvalitních kovových materiálů, je ohnivzdorný a voděodolný a dokáže uložit důležité fotografie, dokumenty nebo jiné cennosti. 

DVĚ METODY ODEMKNUTÍ

K odemknutí můžete použít klíč s heslem. Když je krabička zavřená, můžete pomocí skrytého klíče otevřít hlavní klíč, takže se nemusíte bát, že vám dojde energie. Nachází se zde numerická klávesnice se 3 kontrolkami (zelená, červená, žlutá). Když je baterie vybitá, rozsvítí se červená kontrolka, aby vám připomněla výměnu baterie, takže se nemusíte obávat problému s vybitou baterií. (Baterie není součástí balení)

SNADNÁ INSTALACE

Trezor je dodáván se 4 montážními šrouby, takže může být připevněn k podlaze, polici nebo stěně (pokud je podepřen). Montáž bezpečnostního trezoru může zdvojnásobit bezpečnost vašich cenností. Klasická černá barva trezoru se hodí ke všem druhům domácího nebo kancelářského prostředí.  

Specifikace:

Materiál výrobku: skříňový plech válcovaný za studena + dveřní plech válcovaný za tepla.
Barva: Černá
Čistá hmotnost produktu: 6,2 kg
Vnější rozměry produktu: 250 * 350 * 250 mm 
Vnitřní velikost produktu: 245 * 345 * 200 mm 
Vnitřní objem: 16,9l (litr)
Číslice hesla: 1-8 číslic hesla