Přenosný ochlazovač vzduchu Fuji

Tento revoluční ochlazovač vzduchu je nejlepším řešením pro vytvoření chladu a pohodlí v jakékoli malém prostoru.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.7.2024
1 499 Kč
Přenosný ochlazovač vzduchu Fuji

Tento revoluční ochlazovač vzduchu je nejlepším řešením pro vytvoření chladu a pohodlí v jakékoli malém prostoru.

S vylepšeným chladicím systémem poskytuje tato mini alternativa klimatizace okamžitou úlevu od horka, zajistí vám osvěžující zážitek kdykoliv budete potřebovat. Díky svému 2v1 designu, který kombinuje stolní větrák a zvlhčovač, nabízí univerzální funkčnost přizpůsobenou vašim potřebám a preferencím.

Doplnění vody či ledu je velmi jednoduché. S jedním naplněním tento ochlazovač vzduchu vydrží až 6-8 hodin, což ho činí ideálním pro dlouhotrvající bezproblémové používání.

Technologie nanometrové mlhy zaručuje účinnou zvlhčovací funkci, která vytváří přirozené a pohodlné prostředí. Vícekanálový systém proudění vzduchu poskytuje jemný a měkký vítr, který zaručí vaši spokojenost a radost z používání.

Díky lehkému a přenosnému designu tohoto chladícího zvlhčovače můžete vychutnat chladný vzduch kdykoliv a kdekoli bez vysokých nákladů na energii spojených s tradičními klimatizacemi. Funkce nastavení teploty umožňuje jemné doladění úrovně chlazení podle vašich preferencí.

Přeměňte svou kancelář, domov nebo třeba kolej na chladné útočiště pomocí přenosného ochlazovače vzduchu na vodu a led. Dopřejte si pohodlí a které přináší, a snadno porazte suchý vzduch a horko.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochlazovače vzduchu
Barva: Bílá a černá
Hluk: ≤35 dB
Napětí: 5V/2A
Jmenovitý výkon: 3-10W
Kapacita nádrže na vodu: 280 ml