Přenosný ochlazovač vzduchu Everest

Tento revoluční ochlazovač vzduchu na vodu a led je optimálním řešením pro vytvoření příjemného a svěžího prostředí v menším suchém prostoru.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.7.2024
1 749 Kč
Přenosný ochlazovač vzduchu Everest

Tento revoluční ochlazovač vzduchu na vodu a led je optimálním řešením pro vytvoření příjemného a svěžího prostředí v menším suchém prostoru.

Díky nanometrové mlze zaručuje tato technologie účinnou zvlhčovací funkci, která vytváří komfortní prostředí. Vícekanálový systém proudění vzduchu poskytuje jemný a mírný vánek, který zajistí vaši spokojenost a radost z používání.

Přeměňte svůj kancelářský prostor, domov nebo dokonce kolejní pokoj na chladné útočiště pomocí přenosného chladiče vzduchu s vodou a ledem. Užijte si pohodlí, které přináší, a jednoduše porazte suchý vzduch a vedra.

Hlavní výhody:

  • Přenosný design: Ochlazovač vzduchu má kompaktní a přenosný design, který nezabere příliš místa a snadno se přenáší. Můžete ho jednoduše přenést například z domova do práce nebo si ho vzít na piknik.
  • Nízké energetické náklady: S tímto chladičem vzduchu si můžete užívat chladného vzduchu kdykoli a kdekoli bez vysokých energetických nákladů spojených s tradičními klimatizacemi.
  • Nastavitelný výkon: Ochlazovač vzduchu nabízí možnost nastavení výkonu, takže si můžete jemně upravit úroveň chlazení podle svých preferencí.
  • Okamžitá úleva od tepla: S vylepšeným chladicím systémem poskytuje tento chladič vzduchu okamžitou úlevu od horka. Můžete si tak užít osvěžující pocit, kdykoli si to přejete.
  • 2v1 design: Díky kombinaci stolního ventilátoru a zvlhčovače má tento chladič vzduchu univerzální funkčnost, kterou si můžete přizpůsobit svým potřebám a preferencím.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochlazovače vzduchu
Barva: Bílá
Kapacita baterie: 2000mAh
Úrovně větráku: 3
Kapacita nádrže na vodu: 300 ml