Mini přenosná pračka na prádlo

Mini přenosná pračka na prádlo je kompaktní a praktické zařízení, které umožňuje jednoduché a efektivní praní špinavého prádla i v prostředích, kde není k dispozici tradiční pračka. Je navržena s ohledem na mobilnost a snadnou manipulaci, což z ní činí ideálního společníka pro cestování, kempování, karavaning či při pobytu v malých bytech.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
7.8.2024
3 189 Kč
Mini přenosná pračka na prádlo

Mini pračka na prádlo

Kalhotky, spodní prádlo, ponožky či jakékoliv jiné prádlo. Tato pračka s inteligentním automatickým mechanizmem a modrým světlem je vhodná jak na cestování, do domácnosti či na studentskou kolej. Využití najde téměř kdekoliv, kde ji zrovna potřebujete. 

Vlastnosti:

Dvojí účel: Malá pračka umí samostatně prát a odstraňovat skvrny. Ovládání dotykem s citlivým dotykovým panelem, voděodolné, snadné ovládání.

Použití: Přenosná turbínová pračka se dá použít k čištění malých lehkých oděvů, jako jsou novorozenecké oblečky, spodní prádlo, utěrky, ručníky, těsně přiléhající oblečení či také ponožky.

Zdravé praní s modrým světlem: Pračka má vestavěné modré světlo. S vestavěným odtokovým košem/lisovací deskou, jej vložíte do odtokového koše a vypustíte po praní ven (otevřete odtokovou zástrčku při vypouštění). 

Úspora vody a elektřiny: Lehký a malý bubínek, nízká spotřeba energie, úspora vody a elektřiny, přenosný a snadno skladovatelný, vodní kolo imituje ruční praní. Tyto výhody vás s naší mini pračkou očekávají.

Účel: Zamezit přenosu infekce způsobené smícháním prádla; Dětské oblečky jsou prané samostatně, aby byla chráněna jemná pokožka dítěte.