LED svítidla

Osvětlení LED je stále oblíbenější, a to z dobrého důvodu. Například chytrá LED žárovka lze ovládat prostřednictvím aplikace v chytrém telefonu, která umožňuje nastavit barvu a jas. Pokud hledáte něco skutečně jedinečného, můžete zvážit LED světlo na toaletu se senzorem. Nebo pokud chcete do svého domova vnést trochu kouzla, zvažte noční LED projektor s hvězdami, jenž okouzlí nejen vaše děti, ale i vás.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Cena

4991299
14991299
Chytrá LED žárovka 7W E27
Novinka
499 Kč
559 Kč (–10 %)

Stává se vám, že si přejete, abyste mohli hlasem zapínat a vypínat žárovku a ušetřili si tak námahu? S naší chytrou LED žárovkou bude váš život jednodušší a budete se moci...

61
LED osvětlení na WC se senzorem pohybu
599 Kč

Toaletní noční světlo. Vodotěsné pohybové čidlo vyřeší váš problém s nočním vstáváním na toaletu! Chytré toaletní světlo se rozsvítí při detekci vašeho pohybu na toaletě. 

106
LED noční projektor hvězdy s hodinami
Akce
749 Kč
899 Kč (–16 %)

Hvězdná obloha na vašem stropě? S naší LED projekční lampou je možné vše! Udělejte radost svým dětem nebo sobě a užijte si krásnou hvězdnou oblohu. 

121
Snímek obrazovky 2023 06 12 v 1.20.28
1 299 Kč
1 399 Kč (–7 %)

Představujeme vám naši chytrou bílou šumovou mašinku pro děti, která vám poskytne dokonalého společníka pro klidný spánek vašeho dítěte. S širokou škálou funkcí, včetně různých...

390

Sviťte chytře

Světla LED jsou energeticky úspornější než klasické žárovky a mají také mnohem delší životnost. Kromě toho jsou nyní LED světla k dispozici v široké škále barev a stylů. Jedním z typů LED osvětlení, které je obzvláště oblíbené, je chytré LED osvětlení. Tento typ LED osvětlení je ideální pro nastavení nálady ve vaší domácnosti a může dokonce pomoci šetřit energii.

Mezi další vychytávky patří světlo na WC se senzorem, které se automaticky zapne, když vstoupíte do koupelny, a poskytuje jemné světlo, které je ideální pro noční použití, nebo projektor s hvězdami, který promítá na strop hvězdnou oblohu a vytváří tak relaxační a okouzlující atmosféru. Ať už si vyberete jakýkoli typ LED světla, určitě vás zaujme krása a pohodlí, které do vašeho domova přinese.