Zrcadlo s LED osvětlením

Make-up zrcátko s dotykovou LED obrazovkou. Skládací zrcadlo, které je pěkně osvětlené a má 3 světelné režimy a USB dobíjení. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
2.5.2024
1 199 Kč
Zrcadlo s LED osvětlením

Příslušenství:

  • 1 x Make-up zrcátko
  • 1 x USB nabíjecí kabel

80 LED světel s vysokým jasem: Toto kosmetické zrcátko obklopené 80 jasnými LED světly je vylepšeno technologií bočního osvětlení LED pásku, který vyzařuje rozptýlené světlo a chrání vaše oči před ostrým přímým světlem. Poskytuje jasný odraz a udržuje vaši tvář jasně viditelnou.
Nastavitelné 3 barvy světel: Toto LED zrcadlo nabízí 3 barevné režimy světla. Teplé světlo, přirozené světlo a bílé světlo. Teplé světlo pro noční použití a přirozené světlo pro simulaci slunečního světla či pro venkovní příležitosti. Můžete si vybrat různé osvětlení pro různé příležitosti líčení.
Nabíjení a inteligentní ztlumení světla: Vestavěná lithiová baterie 1000mAh s USB kabelem pro nabíjení. Po úplném nabití může fungovat asi 2 hodiny. Jas make-up zrcátka se ovládá dotykovým tlačítkem. Dlouhým stisknutím tlačítka upravíte jas. 
Snadno přenosné: Toto zrcadlo je vyrobeno ze skla s vysokým rozlišením, takže můžete vidět detaily obličeje a snadno vytvořit dokonalý vzhled make-upu. Toto přenosné zrcátko měří 19,2 x 13 x 1,68 cm a snadno se vejde do vaší kabelky nebo zavazadla.