Herní bezdrátová sluchátka

Zapomeňte na kompromisy, když jde o herní zážitek! NUBWO G06 Bezdrátová herní sluchátka vám přináší to nejlepší z obou světů. S možností bezdrátového připojení 2,4G nebo klasickým kabelovým připojením 3,5mm se můžete přizpůsobit každé herní situaci a získat takový zvuk, jaký si zasloužíte.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2024
1 549 Kč
Herní bezdrátová sluchátka
iiiiiiiiiiiii 2
Novinka Tip

Bezdrátová herní sluchátka

Tato sluchátka jsou navržena pro maximální pohodlí, což znamená, že můžete hrát hodiny a hodiny bez jakýchkoliv obtíží. Navíc nabízejí aktivní potlačení hluku, což znamená, že se můžete plně ponořit do hry bez rušivých vnějších zvuků.

A co víc, NUBWO G06 má vestavěný mikrofon, což znamená, že můžete komunikovat se svými spoluhráči jasně a zřetelně. Koordinace týmu nikdy nebyla jednodušší!

Tato sluchátka jsou kompatibilní s konzolemi PS5 a PS4, stejně jako s notebooky, což znamená, že můžete hrát své oblíbené hry na různých platformách bez problémů.

NUBWO G06 Bezdrátová herní sluchátka vám přinášejí skvělý zvuk, pohodlí a komunikační výhodu, kterou potřebujete, abyste se stali opravdovými herními šampiony. Buďte připraveni na neuvěřitelný herní zážitek a připojte se k týmu NUBWO!