Chytrý termohrnek do auta s ohřevem

Ohřívací hrnek do auta na kávu či jakýkoliv teplý nápoj. Nerezová ocel, odolná a skvěle udržuje teplo! Již se nemusíte obávat, že ráno nestihnete vypít kávu!  

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
2.5.2024
1 599 Kč –26 % 1 179 Kč
Chytrý termohrnek do auta s ohřevem
Chytrý termohrnek do auta s ohřevem
Akce Tip
1 599 Kč –26 %

Popis:

Bezpečný a odolný: Ohřívací hrnek vyrobený z prémiových materiálů. Odolné a bezpečné použití. Má inteligentní ovládání teploty. Teplotu lze libovolně nastavit od 20℃-95℃.
Potravinářské materiály: Hrnek používá nerezovou ocel 304 a potravinářské materiály. S kapacitou 400 ml jej lze snadno použít v práci, škole, cestování, kempování, na kávu či na kojenecké mléko.

Citlivá regulace teploty: Jedná se o šálek s citlivým teplotním senzorem, LED displejem teploty a ohřevem a ovládacími tlačítky pro uchování tepla, což vám umožní kdykoli a kdekoli znát teplotu kapaliny v šálku. Teplotu tekutiny v šálku lze upravit a udržovat podle osobních preferencí.
Stabilní a izolovaný: Hrnek má stabilní základnu, která se nebude třást při nárazech a má vlastnosti vytápění a izolace. Náš elektrický ohřívací hrnek do auta je vybaven konzervačním zařízením pro suché spalování, takže jej můžete používat s jistotou.
Těsně utěsněný: Utěsněný topný hrnek do auta lze otočit vzhůru nohama o 360 stupňů bez úniku vody a automaticky se vypne, když se nakloní o 45 stupňů!

Specifikace:

Materiál: nerezová ocel 304
Stupeň těsnosti: IPX4
Napětí: 12V, 24V
Výkon: 70W
Barva: černá
Teplota ohřevu: 20℃-95℃
Kapacita: cca 400 ml
Jmenovitý výkon: 80W
Vnější rozměry: asi 8cm * 22cm
Topný systém: topná fólie pro cirkulaci topení
USB kabel: přibližně 1 metr
Výkon měniče napětí 220V na 12V: 120W