Bezdrátová sluchátka přes hlavu

Pokud jste vášnivým hráčem na konzolích Xbox, PS4, nebo na počítači, pak jsou sluchátka B39 Wireless Bluetooth Stereo Headset tím pravým vybavením pro vaše herní potřeby. Tato sluchátka vám nabídnou neuvěřitelný zvuk se silnou basou, která vás ponoří do herního světa jako nikdy předtím! 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.6.2024
699 Kč
Bezdrátová sluchátka přes hlavu
iiiiiiiiiiiii
Novinka Tip

Nejlepší bezdrátová sluchátka

S bezdrátovou technologií Bluetooth se zbavíte nepohodlných kabelů a získáte maximální volnost pohybu. Budete moci komunikovat se svými spoluhráči, slyšet každý detail hry a zažít hudbu s úžasnou kvalitou zvuku, kterou si zasloužíte.

Tato sluchátka jsou navržena s ohledem na hráče. Mají pohodlný náhlavní most, který vám umožní hrát i hodiny bez jakýchkoli v nepříjemností. Jsou kompatibilní s konzolemi Xbox a PS4, stejně jako s počítačem, což znamená, že můžete hrát na své oblíbené platformě bez problémů.

Sluchátka B39 Wireless Bluetooth Stereo Headset nejsou jenom výborným doplňkem pro vaše herní dobrodružství, ale také vám umožní vychutnat si hudbu a filmy s maximální kvalitou zvuku. Jsou to univerzální sluchátka, která zvládnou vše, co od nich očekáváte!